Realizacje

W ciągu kilkunastu lat zrealizowaliśmy wiele ciekawych i dużych projektów. Pierwszą dużą realizacją był system nPublisher, który to został sprzedany i wdrożony do kilkunastu urzędów miejskich i wojewódzkich w Norwegii. System ten stał się z kolei podwalinami do kolejnych dwóch systemów Collab oraz MedlemsRegister. Pierwszy został wdrożony także w urzędach miejskich w Norwegii, natomiast MedlemsRegister został stworzony na zamówienie norweskiego kościoła – Norge Kirke. Instalacja systemu odbyła się w 2009 roku i swoim zasięgiem objęła wszystkie norweskie parafie. System ten służy do zarządzania życiem parafian, załatwiania spraw urzędowych oraz do wspomagania przeprowadzania wyborów w kościele norweskim.
Innym ciekawym projektem wartym wspomnienia jest system wykonany w 2008r. na zlecenie TP S.A. dla Orange S.A. na potrzeby usługi OrangeFreedom, a dotyczył wytworzenia interaktywnego instalatora dla modemów ADSL firm ZTE oraz Siemens. Oprogramowanie finalnie trafiało do każdego klienta tejże usługi na płycie CD.
W latach 2010 – 2011 wytworzyliśmy system ClassControl dla komputerów Intel ClassMate, który nastepnie wspólnie z Mandrivą oraz Intel został zaprezentowany na konferencji w Kairze. Warto tutaj nadmienić, że byliśmy jedyną firmą w Polsce, która otrzymywała prototypy komputerów Intel ClassMate.

Z kolei w latach 2011 – 2015 wraz z firmą LGBS realizowaliśmy różne projekty dla epruf, WPR, NIZP – PZH.

Ostatnie lata to okres współpracy z firmą SmartStream, z którą to wytwarzamy oprogramowanie z sektora bankowego, którego odbiorcami są największe światowe banki.

Zadzwoń do nas (+48) 603 600 104 lub napisz email na office@fizzycomp.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług Kontakt