O nas

Istniejemy na rynku od 13 lat. Specjalizujemy się w wytwarzaniu kompletnego oprogramowania dla klientów z całego świata.

W ciągu naszej obecności na rynku zdążyliśmy już zrealizować wiele interesujących i dużych projektów. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami w Polsce, jak i zagranicą. Z sukcesem dostarczyliśmy nasze rozwiązania do klientów z Norwegii, Szwecji, Polski, Anglii oraz USA. Odbiorcami naszego oprogramowania były nie tylko firmy, ale jednostki samorządu terytorialnego oraz jednostki bezpośrednio podległe pod rząd centralny (w Norwegii i Polsce). Współpracujemy z wyróżniającymi się klientami. Na samym początku były to skandynawskie firmy, takie jak Open Framework Systems oraz Ipera, następnie był czas polskich partnerów,  najpierw firmy Amazis, a następnie LGBS (obecnie Euvic). Od 3 lat naszym głównym partnerem jest firma SmartStream z USA/UK, która to jest jednym z większych graczy w sektorze oprogramowania bankowego.

W trakcie realizacji przeróżnych projektów nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami i organizacjami międzynarodowymi. Warto tutaj nadmienić np. Intel, IBM, Microsoft, Mandriva/Mandrake, OASIS-OPEN, OpenDocSociety oraz Orange (wtedy Telekomunikacja Polska).
Mieliśmy szansę uczestniczyć w wielu prestiżowych międzynarodowych spotkaniach i konferencjach. Jako jedna z ośmiu firm braliśmy udział w testach standaryzacji ISO formatu ODF podczas konferencji w Budapeszcie w 2010 roku – przeprowadzanej przez organizację OASIS.

W 2011 roku na konferencji w Kairze wraz z Mandriva prezentowaliśmy możliwości komputerów Intel ClassMate przy wykorzystaniu autorskiego oprogramowania. Wielokrotnie braliśmy aktywny udział w konferencjach ODFPlugfest w Amsterdamie, Brukseli oraz Kopenhadze.

Ostatnie lata to okres współpracy z firmą SmartStream, z którą to wytwarzamy oprogramowanie z sektora bankowego, którego odbiorcami są największe światowe banki.

Zadzwoń do nas (+48) 603 600 104 lub napisz email na office@fizzycomp.pl

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług Kontakt